Moon Gallery

"З любов'ю, Україна..."

Патріотична виставка-продаж була відкрита 11 грудня 2022 р. у Гончаренко центрі Житомира. 

Виставка мала на меті збір коштів на потреби ЗСУ та ВПО, які передалися в БО “БФ “Валькірія”. Було представлено 38 патріотичних картин в жовто-блакитних кольорах з символами України: герб, Тризуб, соняшники, янголи, українські жінки та воїни.

Також на виставці була представлена чарівна фотозона, створена Юлією Парух з Місцевого Навколокультурного простору.

Фотозона виставки:

Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery

"Під болгарським небом"

Виставка була відкрита у листопаді 2021 р. у Місцевому Навколокультурному просторі Житомира разом з виставкою “Вітражні фантазії”.

Місцевий Навколокультурний простір в Житомирі – це антигламурне середовище, яке живе і видозмінюється силами митців та активістів для розвитку та популяризації творчості. Простір стверджує, що мистецтво має бути незалежним і доступним кожній людині.

Виставка «Під болгарським небом» була  присвячена подорожі художниці по Болгарії. На виставці були представлені картини, намальовані олією і акрилом на полотнах різного розміру в стилях: маринізм, пейзаж, імпресіонізм, абстракція.

Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery

Морська фотозона виставки:

Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery
Moon Gallery

"Вітражні фантазії"

Вітраж – це картини на склі, які намальовані спеціальними фарбами та контурами. Скло – дуже тонкий, витончений матеріал і картини з нього виходять яскравими і витонченими.

Теми картин, які були предсталені на виставці: море, мандали, портрети, тварини, рослини.

Moon Gallery

"Диво поруч"

Художня виставка була відкрита 18 липня 2019 р. в кафе “Теретенія”, що знаходиться в історичній будівлі Житомира –  Водонапірній вежі, яка є одним із символів старого міста Житомира і раніше мала велике промислове значення, яке з часом втратило свою силу.

Близько 50 картин були представлені в наступних стилях: маринізм, вітраж, Петриківський розпис, наївне мистецтво. 

Moon Gallery

Gnatyuk Art Center

Друга експозиція в Gnatyuk Art Center в Житомирі була відкрита 16 грудня 2017 р.  

Gnatyuk Art Center – це найбільший арт-простір Житомира, який займає площу близько 550 кв.м. Арт-центр був офіційно відкритий 4 листопада 2017 р. і зобов’язаний своєю назвою своєму засновнику – Гнатюку Олегу Дмитровичу.

Крім виставок, тут також проводяться екскурсії, творчі вечори, презентації, тренінги, семінари, прес-конференції, кінопокази і навіть покази мод. Важливо те, що вхід в арт-центр абсолютно безкоштовним.

Translate »
Прокрутити вгору