Moon Gallery

«Виставка присвячена Україні, що відображено за допомогою кольорової гамми прапору в багатьох картинах, символами тризуба, соняшника, української жінки та воїнів. Ці картини прості за формою та глибокі за змістом. Є зображення, які нагадують стилі Ван Гога, Мунка, Марії Примаченко, але по суті всі написані у стилі примітивізм. Мені імпонує полотно «Україна у майбутньому» своєю красою. Картина «Таємна зброя», на якій зображено носоріг з крилами на жовтому фоні, як символ того, що навіть тварини об’єднані перед обличчям жорстокості. Незважаючи на глибоку серйозну сутність, картина викликає усмішку та легкі сонячні відчуття дитинства, коли ми всі малювали звірів, і цим змушує посміхнутися у важкі часи. Є більш серйозні картини, як то «Хрест Маріуполя», яка увіковічнює трагедію Маріуполя та Азовсталі…  Запрошую всіх доєднатися до збору коштів на ЗСУ та привнести мистецтво у своє життя!»

Марія Дурас, співорганізатор виставки “З любов’ю, Україна…”

Moon Gallery

«Патріотична виставка “З любов’ю, Україна…” створювалась заради України в перші місяці повномасштабного вторгнення. Тоді в соціальних мережах був просто вибух малюнків на українську патріотичну тематику і я потроху змальовувала їх, переосмислювала і додавала щось своє. Коли малюнки були зроблені, я надіслала їх своїй подрузі і сказала, що непогано було б зробити виставку-продаж картин, а гроші передати на потреби ЗСУ. Подруга працює викладачем в Агротехнічному фаховому коледжі і в них є Благодійна організація «Благодійний фонд «Валькірія».

Також нам дуже допоміг Гончаренко центр в Житомирі. Окрема подяка директорці центру – Юлії Рибак, яка не просто надала приміщення для проведення виставки, але й всіляко сприяла її просуванню та продажу картин».

Вероніка Донецькова, художниця, авторка виставки.

Moon Gallery
Moon Gallery

«Кожна з 38 представлених картин і полотен, які присвячені українській культурі та боротьбі нашого народу за незалежність, несе потужний посил. Незважаючи на несприятливі погодні умови у вечір відкриття, мешканці Житомира прийшли подивитися на роботи художниці. Одна з гостей влучно зазначила, що мистецтво допомагає зняти напругу, яка накопичилася за час війни, а також розширити власне бачення ситуації. Кошти, які будуть зібрані під час продажу картин, художниця вирішила передати на потреби ЗСУ»

Вікторія Коновалова, співзасновниця благодійної організації «Благодійний Фонд «Валькірія»

Moon Gallery

“Відкриття виставки було чудовим. Я вважаю, що патріотичні картини в наш час – це саме те, що необхідно глядачу. Крім відкриття, на виставці був цікавий розіграш мистецьких призів. Кожен мав змогу придбати частинку мистецтва собі на згадку, і цим самим  задонатити на ЗСУ. Виставка також мала яскраву фотозону, на якій можна було було сфотографуватись або зробити селфі.”

Надія Некрашевич, гостя виставки

Moon Gallery

“Український художник Максим Ходак стверджує: «Сьогодні всі намагаються збагнути що таке мистецтво воєнного часу. Як взагалі говорити про війну, коли реальність переважає будь-які образи. Але після перших тижнів шокового періоду, я почав думати про те, що сила мистецтва здатна допомогти нам пережити теперішні часи.» І дійсно, мистецтво має цілющу силу відновлювати, надавати сили та надихати. Саме це є метою патріотичної виставки “З любов’ю, Україна…” – ніколи не здаватись і постійно йти вперед, просувати українські цінності та українську культуру.”

Олексій Красниця, гість виставки

Translate »
Прокрутити вгору