Moon Gallery

“Картини на виставці “Диво поруч” – дійсно справжнє диво. Я придбала вітражну картину “Дівчина-весна”, на якій я побачила себе в образі зачарованої дівчини в сукні, яку розвиває вітер.

Також сподобались картини на морську тематику, які ніби переносять тебе у безмежній морській світ. Відкриття художньої вистави пройшо плідно і успішно.”

Людмила Устименко, гостя виставки

Moon Gallery

“Моя перша персональна виставка “Диво поруч” відкрилась в історичній частині Житомира – в кафе, що знаходиться в будівлі Водонапірної вежі. Водонапірна вежа – це символ, історія, душа і серце Житомира, адже раніше вона виконувала важливу для міста функцію постачання води, а зараз є архітектурною пам’яткою міста.

Відкриття кожної виставки – це невеличке свято для мене і моїх гостей. Тому я люблю розігрувати подарунки під час відкриття. Дуже рада, що на виставку завітали мої близькі та рідні люди, також я була рада новим знайомствам і гостям. Ми поспілкувались в тісному колі, попили кави, я мала можливість розказати про свої картини.”

Вероніка Донецькова, авторка виставки.

Moon Gallery

“Я давно не була на відкриттях художніх виставок і коли моя знайома запропонувала піти – я одразу погодилась. На виставці були представлені картини в різних стилях: Петриківський розпис, вітраж, маринізм, наївне мистецтво.

Мені особисто сподобалась картина “Самотній причал” на морську тематику. Картина розповідає про одинокий причал, який стійко переносить всі негаразди погоди і чекає на свого корабля. Дякую за вечір з насолодою!”

Світлана Крайнікова, гостя виставки

Moon Gallery

“Піти з друзями на художню виставку після тяжкого робочого дня – це найкращий відпочинок. Кафе у Водонапірній вежі – це не тільки кав’ярня, але й цікавий художній простір, де різні художники мають змогу представити свої твори.

Художниця має яскравий індивідуальний стиль живопису, її картини яскраві і натхненні природою.”

Сергій Плотніков, гість виставки

Translate »
Прокрутити вгору