Moon Gallery

“Лендінг був створений максимально швидко – всього за 2 дні. Потім цей лендінг, за моїм бажанням, перетворився на сайт-візитку з 5 сторінками. На працю пішло ще 2 дні. Виконання завдання було якісним, чітким і професійним. Були враховані всі мої поправки та рекомендації. Бажаю вам, щоб в подальшому ви співпрацювали з великими клієнтами.”

Володимир Масюк, директор фірми “Пан Кондиціонеріо”

Moon Gallery

“Вероніка – фахівець в особливій області. Вона поєднує свою технічну підготовку з психологічною підготовкою. Що стосується роботи над сайтом – розуміє замовника, виконує швидко, якісно і дотримується термінів. А в плані спілкування, як психолог, – приємна атмосфера, м’якість, бажання допомогти. І саме тому я рекомендую цього Майстра своїм колегам!”

Наталья Лобова, керівниця Вінницького центру НЛП та еріксонівського гіпнозу

Moon Gallery

“Я цілком задоволена співпрацею. Виконавиця надійна, ввічлива, грамотно відповіла на всі питання, які мене цікавили. Виконала все оперативно та якісно. Надала аудит по можливих подальших покращеннях сайту. Підтримує після співпраці – пояснює, як редагувати той чи інший функціонал.”

Лілія Тополенко, візажист

Moon Gallery

“Дякую за терпіння і наполегливість! У підсумку все було виконано, були нюанси і складнощі, завдання було технічно складним в деяких моментах. Сподіваюся на подальшу співпрацю.”

Ольга Чернишенко, власниця малого бізнесу

Translate »
Прокрутити вгору