Питання - відповідь:

Наразі ви можете придбати картини з онлайн-виставки “Пірнай у мрії”, яка відбувається на цьому сайті. 

Для того, щоб купити необхідну картину, заповніть заявку, нажавши на кнопку з ціною під потрібною картиною. 

Картини пересилаються по “Новій пошті” або “Укрпошті” у ваш регіон по території України (але не включаючи тимчасово окупованих територій!).

Вартість пересилання посилки сплачує покупець відповідно до умов і тарифів пошти.

Так, якщо ви замовляєте картину “Новою поштою”, то є накладений платіж. Тобто ви можете викупити картину на самій пошті, подивившись чи доїхала картина в цілісності.

Якщо ви бажаєте придбати картину за допомогою накладеного платежу, звертайтесь у Viber/Telegram: +38(097)160-29-97.

Картина висилається на наступний день після оплати. На ваш e-mail прийде номер посилки, за допомогою якого ви зможете відслідковувати посилку на сайті обраної пошти.

УВАГА! Замовлення зберігається на Новій пошті протягом 7 днів і потім автоматично повертається назад.

Якщо ви з будь-яких причин не маєте можливості забрати замовлення, попередьте нас про це. Якщо ж замовлення не забране і ми не попереджені про цю ситуацію, сума доставки по поверненню лягає на замовника.

Так, ви можете повернути свої гроші протягом тижня після оплати.

Для повернення коштів вам потрібно буде написати в Viber/Telegram: +38(097)160-29-97. Гроші будуть повернені на вашу картку, з якої відбувався платіж.

Претензії відносно ушкодження при перевезенні приймаються виключно за умови наявності Акту огляду від перевізника з підписом керівника відділення і печаткою.

У разі, якщо при отриманні посилки вами виявлено ушкодження або недостачу вантажу, а також будь-які інші дефекти, будь ласка, не покидаючи приміщення Нової пошти, вимагайте у працівника скласти Акт, одну копію якого залишає у себе представник перевізника, другу отримуєте ви та відправляєте нам. 

Щоб уникнути непорозумінь, відразу при отриманні на складі або у кур’єра Нової Пошти,  перевірте цілісність упаковки. 

Якщо посилка не була оглянута вами на пошкодження при отриманні, ми не несемо відповідальність за ушкодження вантажу. 

Ваші персональні дані захищені згідно чинного законодавства, а саме згідно Статті 7 Закону України “Про захист персональних даних”.

Це онлайн-галерея. Всі мистецькі події, художні онлайн-виставки та продаж мистецьких речей відбувається на офіційному сайті moongallery.pp.ua.

Так, фірма офіційно зареєстрована як ФОП 1 серпня 2017 р.  і платить податки з дня свого заснування.

Найменування підприємства:

ФОП Донецькова Вероніка Миколаївна

IBAN: UA103052990000026008026407808

МФО: 305299

Неодноразово галерея розігрувала призи, передавала іграшки, картини, книги у дитячі будинки, допомагала ВПО та донатила на ЗСУ. 

Також метою художньої виставки “З любовю, Україна…”, що відкрилась в грудні 2022 р. в Гончаренко центрі Житомира, був збір зрошей, який передався в БО “БФ “Валькірія” для потреб ЗСУ і ВПО.

Проблеми XXI століття (пандемія, війна) поставили перед людством нові задачі і дало новий поштовх розвитку онлайн-сфери. Ринкові сили рухаються до цифровізації, зараз значно легше отримати доступ до будь-якої інформації в інтернеті, зазвичай люди проводять все більше часу в мережі. 

Онлайн-виставка – це чудова можливість насолодитись красою мистецтва, не виходячи з дому. А також придбати картину за вашим смаком та стилем.

Translate »
Прокрутити вгору